Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kosmatinci na 4ih tačkah!

Go down 
AvtorSporočilo
BlackSta
Gost




Kosmatinci na 4ih tačkah! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kosmatinci na 4ih tačkah!   Kosmatinci na 4ih tačkah! EmptyPon Feb 15, 2010 3:52 pm

To je forum namenjen živalim!
Nazaj na vrh Go down
BlackSta
Gost




Kosmatinci na 4ih tačkah! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kosmatinci na 4ih tačkah!   Kosmatinci na 4ih tačkah! EmptyTor Apr 13, 2010 9:51 pm

No ja...Ne vem kaj mi je blo da nisem dala linka.Da še na kratko predstavim:
Forum se gre o živalih kot že veste.Lahko pa tudi klepetamo,ARTamo in še veliko drugih stvari.
Imamo 16 članov in okoli 900 prispevkov.Vsi upamo, da se bo število članov povečalo.
Da ne bom bila dolga bom povedala samo še nekaj.Ne bom vas slilila, da se registrirate na forum, ker potrebujem člane, ki bodo uživali na forumu, da jim forum ne bo bil breme in, da bi bili aktivni.Pa tudi mislim, da ste registrirani na veliko forumih in za njih porabite veliko časa ampak upam, da se boste vseeno registrirali

Še link foruma:

LP BlackStar
Nazaj na vrh Go down
BlackSta
Gost




Kosmatinci na 4ih tačkah! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kosmatinci na 4ih tačkah!   Kosmatinci na 4ih tačkah! EmptyTor Apr 13, 2010 10:00 pm

Zakaj pa noče dat linka?


Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kosmatinci na 4ih tačkah! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kosmatinci na 4ih tačkah!   Kosmatinci na 4ih tačkah! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kosmatinci na 4ih tačkah!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Drugo :: Oglaševanje Forumov-
Pojdi na: